SHOUTBOX (CHAT)

POROZMAWIAJ (PISZĄC) NA CZACIE ONLINE PRZY MUZYCE Z RADIA
PRZEŚLIJ POZDROWIENIA INNYM UŻYTKOWNIKOM I SŁUCHACZOM RADIA
ZAMÓW DLA SIEBIE I DLA INNYCH POSZUKIWANE LUB ULUBIONE PIOSENKI

SHOUTBOX - CHAT TOP80s

Witamy na Naszej stronie z czatem. Tutaj możecie sobie wymieniać poglądy online, komentować podczas audycji radiowych live itp. Nie chcemy ustalać specjalnego Regulaminu czata - mając nadzieję i słusznie zakładając z góry, iż stali bywalcy wiedzą o co chodzi i jak się zachowywać względem innych. Życzymy owocnych pogaduszek i dobrej zabawy przy muzyce.

    
Radio Internetowe Radio TOP80sRadio TOP80s - to już graliśmy :

Możecie pisać na czacie słuchając Naszego Radia - wystarczy użyć playera nad czatem, lub kliknąć tam w znaczek Aimp/winamp - otwierając własny odtwarzacz (P.S. darmowa wersja instalacyjna Aimpa do pobrania poniżej). Pod oknem czata można też przeglądać historie granych utworów - z całego tygodnia (jeśli jakaś piosenka wpadnie w oko - wystarczy kliknąć na niej i odsłuchać na osobnej stronie).

ZAMAWIANIE PIOSENEK - POZDROWIENIA

      

Zachęcamy do zamawiania piosenek, które mogą być zagrane dla innych użytkowników na kolejnych audycjach Prezenterów online - lub takich, które chcielibyście usłyszeć sami. Można też wysłać Nam swoje pozdrowienia, które niebawem przekażemy adresatom na antenie Radia. Zapraszamy do zabawy.


Mamy cichą nadzieję, iż atmosfera tego miejsca oraz niezapomniany klimat lat 80-tych sprawi, że będziecie tu często wracać traktując Top80s jak swój drugi dom. No i również na to - że jak tylko nadarzy się okazja to spotkamy się realnie przy okazji zlotu, imprezy okolicznościowej czy też koncertu.


Kliknij download

AIMP to aktualnie zdecydowanie jeden z najlepszych programów służących do odtwarzania plików muzycznych. Aplikacja oprócz świetnego odtwarzacza posiada również wiele bardzo przydatnych narzędzi, takich jak edycja tagów, konwertowanie dźwięku pomiędzy rożnymi formatami, zgrywanie płyt, czy też rejestracja dźwięku. Ściągnij za darmo, zainstaluj i ciesz się płynącą z niego świetną muzyką.

Baw się razem z nami - jesteśmy tu dla was

Logo TOP 80s
Dobra Muzyka, Normalni Ludzie, Fajne Klimaty